Räägime!

Kas teil on mõni projekt mõttes? Räägime üksikasjadest.

Nool Projekt OÜ on dünaamiline ja kogenud meeskond, mis koosneb oma valdkonna spetsialistidest. Oleme pühendunud pakkuma projekteerimise ja ehitamise täislahendusi, ühendades endas projekteerimise ja ehitamise peatöövõtu, sealhulgas arhitektuurne ja konstruktiivne projekteerimine, ehitamine ning restaureerimine.

Meie klientide hulka kuuluvad nii eratellijad kui ka riigi-, ehitus- ja kinnisvaraettevõtted ning omavalitsused. Oleme uhked oma võime üle pakkuda projekteerimise ja ehitamise teenuseid ühe katuse all, mis võimaldab meil arvestada täielikult teie soovide ja vajadustega, säästes nii aega kui ka ressursse.

Meie missiooniks on saavutada tulemused, mis on meie klientide jaoks soodsad, kvaliteetsed ja efektiivsed. Valige Nool Projekt OÜ oma usaldusväärseks partneriks projekteerimise ja ehitamise projektide juhtimisel. Meie eesmärk on viia teie visioon reaalsuseks, tagades kvaliteedi ja tõhususe igas sammus. Ootame teiega koostööd, et luua tulevikus veelgi suurepärasemaid projekte ja tulemusi.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Nimi

Võta ühendust

Meie meeskond

Juhiabi Liina Koppelman +372 52 40 808 liina@noolprojekt.ee

Juhiabi

Liina Koppelman
+372 52 40 808

Projekteerimise projektijuht Priit Raudla +372 52 12 192 priit@noolprojekt.ee

Projekteerimise projektijuht

Priit Raudla
 +372 52 12 192

Konstruktiivne projekteerimine Janno Järvekülg +372 53 444 108 janno@noolprojekt.ee

Konstruktiivne projekteerimine

Janno Järvekülg
+372 53 444 108